Yhteystiedot

Salon nuorkauppakamarin hallitus vastaa yhdistyksen toiminnasta. Hallituksen jäsenillä on omat vastuualueensa, mutta voit olla yhteydessä kehen tahansa meistä.

Hallitus

Anssi Ketonen


PRES - Puheenjohtaja
anssi.ketonen@jci.fi
+358407220640

Matti Väätäinen


DP - Varapuheenjohtaja
matti.vaatainen@jci.fi

Petteri Ponkamo


IPP - Edellisen vuoden puheenjohtaja
petteri.ponkamo@jci.fi


Petri Kyynäräinen


EVP - Kehitysjohtaja
Yksilölohko
petri.kyynarainen@jci.fi

Sofia Martyugova


EVP Yhteiskuntalohko, tapahtumat
Koulutuslohko
sofia.martyugova@jci.fi
0407618241


Harold Häkkinen


EVP - Kehitysjohtaja
Yhdistyslohko, tapahtumat
harold.hakkinen@jci.fi


Johanna Linna


LIO - Viestintäpäällikkö
johanna.linna@jci.fi

Maria Tuomi


BUS - Markkinointipäällikkö
maria.tuomi@jci.fi


Tiia Turnquist


TREAS - Rahastonhoitaja
tiia.turnquist@jci.fi
0403210636



Christina Ponkamo


SECY - Sihteeri
christina.ponkamo@jci.fi

Elina Ilmanen


SA - Senior advisor
elina.ilmanen@jci.fi