Yhteystiedot

Salon nuorkauppakamarin hallitus vastaa yhdistyksen toiminnasta. Hallituksen jäsenillä on omat vastuualueensa, mutta voit olla yhteydessä kehen tahansa meistä.

Hallitus 2017

Elina Ilmanen


PRES - Puheenjohtaja
elina.ilmanen@gmail.com
044 523 8288

Milla Forsman


DP - Varapuheenjohtaja
Koulutuslohko
forsman.milla@gmail.com
044 067 1995

Tuukka Alanko


EVP - Kehitysjohtaja
Yhdistyslohko, tapahtumat
tuukka.alanko@saastopankki.fi
0400 770 6150


Harold Häkkinen


EVP - Kehitysjohtaja
Yhteiskuntalohko, yhteistyöprojektit
harold.hakkinen@piiroinen.com
044 770 6150

Mikko Holopainen


TREAS - Rahastonhoitaja
mholopainen@hotmail.com
040 973 8945


Teemu Alanko


IPP - Edellisen vuoden puheenjohtaja
teemu.alanko@handelsbanken.fi
040 543 9412



Miina Laukkanen


LMM - Markkinointipäällikkö
miina.m.s.laukkanen@gmail.com
044 540 8015


Pauliina Vuorinen


LIO - Tiedottaja
ppauliina.vuorinen@gmail.com
040 836 0547


Anuliina Frantti


SECY- Sihteeri
anuliina.frantti@gmail.com
044 337 0767