Yhteystiedot

Salon nuorkauppakamarin hallitus vastaa yhdistyksen toiminnasta. Hallituksen jäsenillä on omat vastuualueensa, mutta voit olla yhteydessä kehen tahansa meistä.

Hallitus 2018

Milla Forsman


PRES - Puheenjohtaja
forsman.milla@gmail.com
044 067 1995

Harold Häkkinen


DP - Varapuheenjohtaja
Koulutuslohko
harold.hakkinen@piiroinen.com
044 770 6150

Susanna Ketola


EVP - Kehitysjohtaja
Yhdistyslohko, tapahtumat
susanna@kuke.fi
0400 454 796


Pauliina Uuttu


EVP - Kehitysjohtaja
Yhteiskuntalohko
uuttu.pauliina@gmail.com
040 836 0547

Anuliina Frantti


TREAS - Rahastonhoitaja
anuliina.frantti@gmail.com
044 337 0767


Martti Mäki


LMM - Markkinointipäällikkö
mara.k.maki@gmail.com
040 508 5236



Christa Kantonen


LIO - Tiedottaja
christa.kantonen@gmail.com
044 279 3523

Mirkka Leino


SECY - Sihteeri
mirkka.leino@gmail.com
050 505 0879

Elina Ilmanen


IPP - Edellisen vuoden puheenjohtaja
elina.ilmanen@gmail.com
044 523 8288