Yhteystiedot

Salon nuorkauppakamarin hallitus vastaa yhdistyksen toiminnasta. Hallituksen jäsenillä on omat vastuualueensa, mutta voit olla yhteydessä kehen tahansa meistä.

Hallitus

Petteri Ponkamo


PRES - Puheenjohtaja
petteri.ponkamo@jci.fi
+358405860683

Anssi Ketonen


DP - Varapuheenjohtaja
anssi.ketonen@jci.fi
0407220640

Susanna Ketola


IPP - Edellisen vuoden puheenjohtaja
susanna.ketola@jci.fi
040 0454 796


Matti Väätäinen


EVP - Kehitysjohtaja
Yhteiskuntalohko
matti.vaatainen@jci.fi
040 505 9399

Sofia Martyugova


EVP Kehitysjohtaja
Koulutuslohko
sofia.martyugova@jci.fi
0407618241


Miina Laukkanen


EVP - Kehitysjohtaja
Yhdistyslohko, tapahtumat
miina.laukkanen@jci.fi
0445408015


Riina Lahtinen


LIO - Viestintäpäällikkö
riina.lahtinen@jci.fi
0400345726

Katri Kulmala


BUS - Markkinointipäällikkö
katri.kulmala@jci.fi
0401609094


Kirsi Hakkarainen


TREAS - Rahastonhoitaja
kirsi.hakkarainen@jci.fi
0403210636



Katja Mäenpää


INT - Kansainvälisyysvastaava
katja.maenpaa@jci.fi
0443537708

Emilia Sihvo


SECY - Sihteeri
emilia.sihvo@jci.fi
0440202876

Milla Forsman


SA - Senior advisor
milla.forsman@jci.fi
0440671995