Matti Väätäinen

PRES – Puheenjohtaja

matti.vaatainen@jci.fi

Katri Kulmala

DP – Valmistautuva puheenjohtaja

katri.kulmala@jci.fi

Anssi Ketonen

IPP – Edellisen vuoden puheenjohtaja

anssi.ketonen@jci.fi

Maria Tuomi

TREAS – Rahastonhoitaja

maria.tuomi@jci.fi

Mikko Virtanen

EVP LOM – Kehitysjohtaja Yhdistyslohko, tapahtumat

mikko.virtanen@jci.fi

Tommi Laamanen

EVP COM – Kehitysjohtaja Yhteiskuntalohko, projektit

tommi.laamanen@jci.fi

Venla Elovaara

EVP IND – Kehitysjohtaja Yksilölohko, koulutukset

venla.elovaara@jci.fi

Milla Forsman

LMM – Markkinointipäällikkö

milla.forsman@jci.fi

Christina Ponkamo

LIO – Tiedottaja

christina.ponkamo@jci.fi

Christa Saarelma

SECY – Sihteeri

christa.saarelma@jci.fi

Teemu Alanko

SA – Hallituksen neuvonantaja

teemu.alanko@jci.fi